Mgr. Adéla Marková

Je hlavní vedoucí a spoluzakladatelka taneční školy Funky Dangers. Specializuje se především na výuku mladších dětí, se kterými má dlouholetou zkušenost i mimo taneční akce. Vede několik závodních týmů dětí, které se pod jejím vedením již po několikáté dostaly na příčku nejvyšší. Pravidelně také pořádá dětské tábory a další zážitkové akce nejen pro děti. Kromě lektorské činnosti má na starost také firmu Bezva Maturák zabývající se kompletní organizací maturitních plesů, kde dělá hlavní choreografku. Za sebou má dlouholetou trenérskou zkušenost, několik účastí na Mistrovství Světa (Austrálie, Holandsko, Rusko, Martinique, Maďarsko, atd.) a vzdělání v zahraničí New York, London.
adela-markova
Mgr. Adéla Marková
777951118

Mgr. Adéla Vrabcová

Začala s tancem ve svých 9 letech ve Funky Dangers. Třetím rokem je lektorkou a choreografkou závodních skupin. Převážně se věnuje House Dance, který tancuje 2 rokem v Dance Academy Prague a od roku 2016 jezdí na SDK Europe, kde se vzdělává od nejznámějších zahraničních lektorů. V Roudnici nad Labem vede skupinu pokročilých každý čtvrtek 16-17 hod.
adela-vrabcova
Adéla Vrabcová
775989852

Lucie Slabochová

S tancem se seznámila ve svých 9 letech. Je lektorka především stylu contemporary tj. tanec s prvky z moderního a scénického tance. Zakládá si také na improvizaci, kontaktní improvizaci a floorwork. Na dvoutýdenní stáži absolvovala lekce pod vedením nejznámějších zahraničních lektorů. Získala 3. místo se svou skupinou na mistrovství světa v roce 2014, a 6. místo v roce 2016. Pravidelně navštěvuje workshopy a semináře po celé České republice. V Roudnici nad Labem vede v pátek obě hodiny street dance.
lucie-slabochova
Lucie Slabochová
776794969